Biyografi

1984 Torbalı doğumlu, evli ve bir kız çocuğu babasıyım. 

İlköğrenimimi Torbalı'da Cengiz Topel İköğretim Okulu, orta öğrenimimi İzmir Türk Fen Lisesi, üniversite eğitimimi ise Koç Üniverisitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamladım. Üniversite hayatım boyunca ve iş hayatına atıldığım süreçte elektronik kent yönetim sistemleri, Endüstri 4.0, nesnelerin interneti, internetin hizmetleri ve siber-fiziksel sistemleri üzerine proje yöneticisi ve uygulamacısı olarak yer aldım. İleri seviyede İngilizce, orta seviyede Almanca bilmekteyim.

2010 yılından itibaren Torbalı’da ve İzmir’de inşaat, elektronik ve medya sektörlerinde faaliyet gösteren aile şirketimizin yönetim kurulu başkanlığını yürütüyorum.

Ege Genç İş Adamları Derneği Sektörel ve Kentsel Araştırmalar Komisyon Üyeliği, TMOBB Elektrik Mühendisleri Odası Üyeliği, Beşiktaş Jimnastik Spor Kulübü Kongre Üyeliği, İzmir Mimar ve Mühendisler Derneği ve bir çok spor, çevre ve dayanışma temalı sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev almaktayım.


Kentte, Cumhuriyet Halk Partisi kimliği ile tanınan ve bu kimliği kuşaktan kuşağa aktaran büyük bir ailenin üyesiyim. Yıllardır aralıksız yerelde ve genelde partimi iktidara taşımak için var gücümle çalışıyorum.

En büyük hedefim ise, ülkeme ve memleketim olan Torbalı’nın geleceğine partimin idealleri doğrultusunda hizmet etmek; 2014 yılında ödünç verdiğimiz belediyeyi 2019 yılında geri alarak Torbalı’nın ekonomik gelişmesini sağlayacak olanakları harekete geçirip yönlendiren, çevre sorunlarını azaltan ve insan odaklı yaşam kalitesini artıran derman belediyeciliğini Torbalı’da tesis etmektir.