Bildirge

Her yeni gün, yeni bir başlangıç. Yıllardır ilmik ilmik dokuduğumuz Torbalı'ya, iyi günde ve kötü günde kader birliği yaptığımız Torbalılı yurttaşlarımıza; hizmet etme sevdamızın, o büyük hasretin arefesindeyiz. Köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak birlikte kurduğumuz gönül     köprülerinin samimiyetine inanarak yola çıkıyoruz. 

 

Ekibimizle, enerjimizle, teknik kadrolarımızla, insan odaklı toplumsal belediyecilik anlayışımızla ve Torbalı'ya çağ atlatacak projelerimizle geliyoruz. Herkese eşit mesafede, anlaşılır, ulaşılabilir, çözüm odaklı bir yönetim sistemi kuracağız. Halkın belediyeciliğini tesis edeceğiz. Torbalı’da, başkan ve yakınlarına iltimas geçilen belediyeciliği tarihe gömeceğiz. Torbalı'ya yeni bir kimlik kazandırarak şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel değerini yükselteceğiz. 

 

Torbalı'da yaşamayı ayrıcalıklı hale getireceğiz.

 

Torbalı'nın tüm sorunlarını biliyoruz. Tarlada mahsülü kalan çiftçimizin, ocakta yemeği pişmeyen annelerin, okula eşit şartlarda gidemeyen çocuklarımızın, iş bulamayan gençlerimizin, siftahsız kepenk kapatan esnafımızın, zor ve ağır şartlarda asgari ücretle geçinen işçilerimizin, üretimini durdurma noktasına gelen işverenimizin umudu olacağız. Hakça üreten, kardeşçe bölüşen bir Torbalı'yı inşa etmek, kalkınmak ve yaşadığımız kentin kaderini değiştirmek için iktidar meşalesini yakıyoruz. 

 

Söz veriyoruz. 2014 Yerel Seçimleri’nde ödünç verdiğimiz Torbalı Belediyesi’ni 2019’da geri alacağız.